Mutlu Kediler Oteli    Tel. 532 663 41 37    Kediye özel butik otel

Servisler

Services
Otelimiz 90 m2'dir, ev ortamıdır. Otelimizde kediniz asla bir kafese ya da odaya kapatılmaz, kendi evinde olduğu gibi serbestçe konaklar.

Rezervasyon doluluğuna göre; Kediniz otelde kalan tek kedi olabilir ya da yaşam alanı, misafirimiz olan diğer bir kediden tamamen ayrılmış olarak konaklayabilir. Rezervasyon doluluk durumu için lütfen arayınız.


Our cats hotel is located in a comfortable 90 square meter private apartment. Your cat is never closed in a cage or in a room, but lives and runs freely like at its own home.

Based on reservation occupancy; Your cat may be the only cat staying in the hotel or she/he can stay completely separated from the other guest cat. Please call for reservation availability.Misafirimiz olduğu süre boyunca kedinizin çekilmiş fotoğraflarını size günlük olarak yolluyoruz.

We send the daily photos of your cat during the accomodation.Kuru mama olarak Royal Canin ve Pro Plan super premium markalarını kullanmaktayız.

We use Royal Canin and Pro Plan super- premium brands for dried cat foods.Tüm mama - su kaplarımız ve kedi tuvaletlerimiz düzenli olarak temizlenmekte ve dezenfekte edilmektedir.

Our water - food plates and cat toilets are cleaned and disinfected regularly.Tuvaletler için kristal kedi kumu kullanıyoruz, ancak özel tercihiniz varsa diğer kumları da temin edebiliriz.

We use crystal cat litter for the WC but if you have any special request, we can supply it too.Otelimizde kedi yatakları; tırmalama tahtaları; her çeşit kedi oyuncağı bulunmaktadır.

In our hotel; we have got cat beds; scratching tools and every kind of cat toys.Kediniz için tüm güvenlik önlemleri mevcuttur (özellikle kapı ve pencerelerde).

Our security system is confidential (especially for the doors and windows).Kendimin, kedilerimin ve dolayisiyla misafir kedilerin sagligini korumak amaciyla, otelimize sadece aşılı ve kısırlaştırılmış kedileri kabul edebiliyoruz.

We only accept vaccinated and neutered cats to our hotel which will not make any health risk for either my own cats or myself.Gereken durumlarda sürekli irtibatta olduğumuz deneyimli veterinerimiz mevcuttur; — Sayın, Aykut Çokoğullu - İlgi Veteriner Kliniği, Bostanlı İzmir. (haritada bulmak)

We always have constant contact with our experienced veterinary for any case of needed emergency; — Mr. Aykut Çokoğullu - İlgi Veteriner Kliniği, Bostanlı İzmir. (find on map)›  Hayvan Hakları Beyannamesi (Vikipedi)
 Declaration on Animal Welfare (Wikipedia)  Bize facebooktan ulaşın
Find us on Facebook
Mutlu Kediler Oteli on Facebook

Mutlu Kediler Oteli © 2020.   kedioteli35@gmail.com

Anasayfa  :   Servisler  :   Hakkımda  :   Fotoğraflar  :   Iletişim  :   Ansiklopedisi